Větší hotovost vám poskytnou nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti

Půjčit si můžete peníze v bance i v nebankovním sektoru. Najdete desítky nejrůznějších produktů pro uspokojení vašich finančních potřeb. Můžete si půjčit nižší i vyšší částky. Pokud však chcete půjčit sumy nad 100 000 korun a banka vás odmítne, přichází na řadu nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti.

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti bez registru

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti můžete získat s minimem dokladů. Stačí OP, ale je potřeba mít mnoho dokumentů k nemovitosti vaší nebo třetí osoby, kterou budete zastavovat. Potřebujete:
nabývací titul k nemovitosti – kupní smlouva, darovací, apod.

  • List vlastnictví
  • fotografie nemovitosti zvenku i zevnitř
  • odhad nemovitosti – pokud nemá firma svého odhadce,musíte odhad zařídit vy

Za jak dlouho nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti vyřídím

Půjčku vyřídíte v rozsahu 3-14 dní, v závislosti na rychlosti dodání dokumentů. Některé společnosti nabízejí peníze ihned při podpisu předem. Půjčí vám pouze určitou část, než bude vyřízena půjčka kompletně. Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti je poskytována do 50% hodnoty nemovitosti až na 30 let.

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti jsou řešením v každé situaci

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti jsou poskytovány všem žadatelům bez ohledu na věk, příjmy, zda máte záznam v registrech nebo exekuci. Půjčit si můžete na nové bydlení, rekonstrukci, ale také na podnikání či splacení aktuálních dluhů. Půjčku můžete splatit předčasně, případně kdykoliv provádět mimořádné splátky úvěru. Splátkový kalendář si můžete uzpůsobit podle svých představ. Před podpisem smlouvy si ji řádně přečtěte, aby jste v případě nezaplacení byť jediné splátky o vaši nemovitost nepřišli.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.