Nebankovní americká hypotéka, když vám v bance nepůjčí

Banka vám odmítá půjčit nebo nechcete dokládat příjmy? Můžete vyzkoušet nebankovní americkou hypotéku. Má obvykle vyšší úrokové sazby, ale výhodnější podmínky pro její získání:

  • věk od 18 let
  • bez dokládání příjmů
  • bez náhledů do registrů
  • půjčí vám i s exekucí
  • nemusíte zakládat nový účet
  • půjčí vám až 50% hodnoty nemovitosti
  • část peněz můžete získat hned po podpisu smlouvy v hotovosti
  • úrokové sazby od 6,5% p.a.
  • splatnost nebankovní americké hypotéky až 30 let

Podklady pro vyřízení nebankovní americké hypotéky

Nebankovní americká hypotéka je snadno dostupná pro všechny žadatele. Je však doložit několik podkladů pro její schválení – fotografie nemovitosti, nabývací titul (kupní, darovací, dědická či jiné smlouvy), list vlastnictví, žádost o úvěr, kterou si vyplníte předem. Ručit můžete i nemovitostí třetí osoby třeba rodičů.

Jaké má nebankovní americká hypotéka podmínky

Půjčit si můžete od 100 000 korun až do 10 000 000. Nebankovní americká hypotéka lze splácet až 30 let a mnoho společností nabízí také navrhnutí individuálního splátkového kalendáře. Úvěr je zajištěn klasickým zástavním právem. Samozřejmostí je předčasné splacení zdarma nebo možnost mimořádné splátky kdykoliv. Tím se liší od bankovní americké hypotéky, kde lze vkládat mimořádné splátky pouze po ukončení fixačního období.

Na co mohu půjčku použít

Díky tomu, že není potřeba dokládat účel použití nebankovní americké hypotéky, můžete ji využít na konsolidaci svých půjček, kreditních karet a kontokorentů, refinancovat s ní můžete také podnikatelské půjčky. Lze také využít na nákup i rekonstrukci nemovitostí, na koupi nového nábytku, auta či luxusní dovolené.

Nebankovní americká hypotéka ano nebo ne?

Nebankovní americká hypotéka je produkt zajištěný nemovitostí, s klasickým zástavním právem. Nemovitost zůstává i nadále ve vašem užívání. V případě, že nebudete svůj závazek řádně plnit, to znamená splácet, mnohé nebankovní společnosti mají ve svých podmínkách zakomponovanou možnost půjčku okamžitě sesplatnit a nemovitost zabavit, případně prodat v dražbě. Je proto potřeba řádně číst podmínky smlouvy a také si vybrat solidní společnost, které nejde jen o snadné nabytí majetku. Není potřeba platit poplatky předem. S výběrem vhodné společnosti vám pomůžou nejen recenze zákazníků na internetu či vaši známí, ale i srovnávače nebankovních hypoték, které poskytují srovnání pouze ověřených poskytovatelů. Nemusíte se tedy bát, že o svůj majetek přijdete.
Mnohdy bohužel nemáme jinou možnost, než si půjčit peníze touto cestou, je proto důležité si tento krok řádně promyslet a porovnat konkrétní parametry jednotlivých nabídek.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.